Noc Muzeów z Niną Nu i Jackiem Mureno

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 maja 2019

Muzeum Ziemi Piskiej z okazji Nocy Muzeów zaprosiło do współpracy uznanych artystów, a ich zadaniem będzie zabranie słuchaczy w świat przebojów największych autorów muzyki popularnej. W niedzielę o godz. 18 koncert pt. „To co ważne” w wykonaniu Ninu Nu i Jacka Mureno.

W repertuarze znajdą się piosenki, które dorobiły się miana kultowych, stały się drogowskazami i hitami czasów, nie tyko tych, w których powstały. Część utworów publiczność usłyszy w przekładzie na język polski. Wykonawcy podkreślają, że ich zadaniem, jako  artystów  jest nieść oddech, nadzieję i przypominać o tym, co jest ważne i potrzebne do dobrego życia: Przyjaźń, Miłość, Wolność, Nadzieja.

W niedzielnym koncercie pt. „To co ważne” zaprezentują się Nina Nu, wokalistka i autorka tekstów, która z Muzeum Ziemi Piskiej współpracowała już w poprzednim roku, a także Jacek Mureno, aktor warszawskiego Teatru Sabat, odtwórca ról w największych musicalach prezentowanych na polskich scenach.

Nina Nu i Jacek Mureno śpiewają głownie w duecie, ale nie zabraknie utworów solowych. Niedzielny koncert będzie głównym punktem tegorocznej Nocy Muzeów w Muzeum Ziemi Piskiej. Wydarzenie wpisuje się w harmonogram obchodów 50-lecia piskiego muzeum. Początek o godz. 18. Wstęp wolny, zapraszamy.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie