Muzeum otwarte w weekend po Bożym Ciele

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
28 maja 2021

Przed nami pierwszy długi weekend w tym roku, w którym będziemy mogli przyjąć zwiedzających. Mamy nadzieję, że odpoczywający na Mazurach w najbliższych dniach skorzystają z oferty Muzeum Ziemi Piskiej, by zapoznać się z historią i przyrodą regionu.

Z myślą o turystach, którzy w najbliższych dniach przyjadą odpocząć w naszym regionie, Muzeum będzie otwarte w długi weekend  4-6 czerwca. Przypadające w czwartek Boże Ciało będzie dniem wolnym od pracy, ale w piątek, sobotę i niedzielę zapraszamy do odwiedzenia Muzeum Ziemi Piskiej. W piątek będziemy czekali na naszych gości w godz. 8-16. W sobotę i niedzielę Muzeum będzie otwarte od godz. 10 do 14.

Cieszymy się, że po odmrożeniu części kultury i umożliwieniu działalności muzeom w reżimie sanitarnym, wiele osób zdecydowało się już odwiedzić naszą placówkę. Każdego gościa witamy z radością, z przyjemnością opowiadamy o zbiorach muzealnych i polecamy inne miejsca godne uwagi w regionie, gdzie można zapoznać się z historią, kulturą czy życiem codziennym dawnych Mazur, a także przepiękną przyrodą Puszczy Piskiej.

Bilety wstępu kosztują 10 (normalny) i 5 (ulgowy) zł. Ze zniżki mogą korzystać m.in. uczniowie, studenci, emeryci, zwiedzający w grupach zorganizowanych oraz posiadacze Karty Dużej Rodziny. Z myślą o wycieczkach odwiedzających Pisz, Muzeum ofertuje także opiekę przewodnika podczas zwiedzania miasta lub rejsu statkiem po rzece Pisie i jeziorze Roś. Zapraszamy do zapoznania się ofertą w zakładce Grupy zorganizowane

Galeria

  • Powiększ zdjęcie