Muzeum Ziemi Piskiej uruchamia Punkt Informacji Turystycznej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
17 kwietnia 2024

Muzeum Ziemi Piskiej poszerza ofertę o nową usługę. Opowiadając na zainteresowanie odwiedzających nas gości, otwieramy Punkt Informacji Turystycznej wraz ze sklepikiem regionalnym.

Sezon turystyczny za pasem, a prawdziwą próbą generalną będzie długi majowy weekend. W tym roku wolnych dni od pracy będzie naprawdę sporo, więc pewnie wiele osób wybierze się na Mazury na urlop. Gościom odwiedzającym Pisza proponujemy wizytę w Punkcie Informacji Turystycznej, utworzonym w Muzeum Ziemi Piskiej.

To odpowiedź na zainteresowanie, które często prowadzi do Muzeum Ziemi Piskiej poszukujących informacji o regionie i jego atrakcjach czy możliwości zakupu pamiątek regionalnych. Nasi przewodnicy od wielu lat dokładają starań, by każdy wstępujący w mury muzeum poczuł się ważny i dobrze obsłużony – bez względu na to, czy jest zainteresowany historią czy szuka możliwości dojazdu nad Śniardwy i wypoczynku nad największym jeziorem w Polsce.

W ramach Punktu Informacji Turystycznej będziemy prowadzić dystrybucję folderów i ulotek, informować o zbliżających się wydarzeniach czy przekazywać wiadomości z pierwszej ręki o atrakcjach, restauracjach z regionalnym jedzeniem czy miejscach dostępnych tylko podczas spaceru lub wycieczki rowerowej. M.in. w tym celu na naszej stronie internetowej powstała zakładka Punkt Informacji Turystycznej. Miejscowe podmioty z branży turystycznej zachęcamy do kontaktu i przekazania swoich materiałów promocyjnych.

Jednocześnie poszerzamy ofertę sprzedażową w muzealnej kasie. Oprócz publikacji ukazujących się nakładem Muzeum Ziemi Piskiej, magnesów i gier dla najmłodszych, dostępne będą inne, lokalne produkty, m.in. naturalne kosmetyki czy ręcznie dziergane artykuły dekoracyjne. Zapraszamy do kontaktu mailowego rękodzielników i lokalnych twórców, którzy chcieliby nawiązać współpracę – mzppisz@wp.pl.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie