19 maja – Noc Muzeów

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Dyrektor Muzeum Ziemi Piskiej

zaprasza na

Noc Muzeów 2019

w ramach obchodów

50-lecia Muzuem Ziemi Piskiej   

19 maja

godz. 18.00

 

W programie m.in.:

Koncert Niny Nu i Jacka Mureno 

pt. "To co ważne" 

 

Recital dwojga niezwykłych artystów: Jacka Mureno - gwiazdy Teatru Sabat w Warszawie oraz Niny Nu-aktorki, kompozytorki, wykonawczyni repertuaru przez siebie napisanego, jak i wierszy świetnych poetek i poetów polskich.
 
Podczas koncertu „TO CO WAŻNE” przypominają repertuar wielkich Artystów. Śpiewają głownie w duecie ale nie zabraknie wykonań solowych. Piosenki te są drogowskazami i jednocześnie  hitami czasów, nie tylko, w których zostały napisane. Parę z nich to evergreeny, również zagraniczne, ale dzięki pięknym przekładom cały koncert publiczność usłyszy po polsku. Wykonawcy podkreślają, że ich zadaniem, jako  ludzi/artystów  jest nieść oddech, nadzieję i przypominać o tym co jest ważne i potrzebne do dobrego i szczęśliwego życia: Przyjaźń, Miłość, Wolność, Nadzieja. Cóż piękniejszego mogą dać publiczności…
 
Jacek Mureno – aktor i śpiewak. Od 2003 gwiazda Teatru Sabat. Ma na swoim koncie setki ról i tysiące spektakli. Oklaskiwany w  tytułach takich jak: Skrzypek na dachu, Jesus Christ Superstar, Rozkwit i upadek miasta Mahagony, Powrót wielkiego Szu, Królowa Przedmieścia, Biedny B.B. Ukończył Musicalową Szkołę przy Teatrze Muzycznym w Gdyni po czym rozpoczął pracę w warszawskim teatrze Syrena,  gdzie przez 16 lat grał u boku najznakomitszych polskich aktorów.
 
Nina Nu – aktorka i śpiewaczka, która po 7 latach pracy w Syrenie rozpoczęła karierę solową. Wykonawczyni przebojów, kreatorka nowych trendów, kobieta improwizująca. Jej przebój Zatrzymaj mnie w latach 2000-2002 śpiewała cała Polska, Magia Świąt czy Mój miły rolniku towarzyszy ludziom do dzisiaj,  a piosenka Idziemy do Zoo na youtubie została wyświetlona  ponad 90.000.000 razy.
 
 

Wkrótce więcej informacji

Galeria


  • Powiększ zdjęcie